Sprint NederlandsSprint FrançaisSprint English

Nouvelles

Pas besoin d'être un pro de l'informatique pour travailler avec Sprint.

Extra hulp in SprintPDF

08.06.2011

Kernwoorden markeren en samenvattingen maken. Voortaan kan het ook in SprintPDF. Met de examens voor de deur kan dit een extra hulp zijn bij het studeren. Woorden of zinnen markeren en tekst samenvatten was al mogelijk in de Sprint tekstverwerker en via de Word-werkbalk ook in MS Word. Nu dus ook in SprintPDF. Zo breng je kleur en structuur aan in je digitale schoolboeken.

Ook het omzetten van tekst naar een MP3 bestand kan rechtstreeks vanuit SprintPDF. Je kan een selectie van het document, een ganse pagina of het volledige document omzetten naar een MP3 bestand. Luister naar je documenten met je MP3 speler waar en wanneer je wil.

De nieuwe tekenpen in SprintPDF is een handig extraatje bij het invullen van werkblaadjes. Een woord omcirkelen, een vakje aankruisen of iets onderlijnen,... Gebruik de tekenpen in verschillende kleuren en diktes.

Wil je jouw SprintPDF uitbreiden met deze extra hulpmiddelen? Download dan de gratis update. Je vindt er een update voor de gewone versie, de Sprinto (Plus) stick en de netwerkversie.

Sprint de A à Z

  • Lecture par mot, par ligne ou par phrase
  • Épellation phonétique du mot
  • Écho auditif de la frappe
  • Mise en évidence des homophones et cadres explicatifs

 

  • Toutes les facilités de Sprint intégrées dans Word
  • Lecture sur Internet avec le bouton de lecture Sprinter
  • Lecture d'ouvrages scolaires numérisés et possibilité d'apporter des annotations textuelles
  • Lecture de documents PDF: livres, journaux digitaux...

 

  • Sprint: lecture en français et en anglais/néerlandais
  • Sprint Plus: lecture en français, anglais/néerlandais, espagnol/italien, allemand et prédiction de mots
  • Sprinto et Sprinto Plus: version USB du stick connectable à chaque PC WIndows